Gimnazija turi naują Mokinių Prezidentę 2014 m.

    Jau ne pirmi metai mūsų gimnazijoje, baigiantis Mokinių prezidento kadencijai, vyksta nauji Mokinių prezidento rinkimai.

   Šiais metais rinkimų komisija užregistravo tris kandidates, nepabūgusias prezidento pareigų ir atsakomybės prieš savo rinkėjus, pristatant savo veiklos programas bei savo kandidatūras: Ig kl. mokinę Pauliną Simonavičiūtę, IIIg kl. mokinę Sandrą Garškaitę ir IIgb kl. mokinę Editą Kamarauskaitę.

  Kandidatės į prezidentes pagal rinkimų nuostatus turėjo surinkti po 40 balsų, kad galėtų kandidatuoti. Buvo vykdoma rinkiminė agitacija – kandidatės buvo paruošę savo rinkiminius plakatus. Taip jau sutapo, kad Spalio 25d., minint LR Konstitucijos dieną, vyko kandidačių į mokinių prezidentus susitikimai su rinkėjais.

   Deja, Edita Kamarauskaitė pasitraukė iš prezidento rinkimų ir atsiėmė savo kandidatūrą apie tai pranešdama rinkimų komisijai.

   Lapkričio 7 d. įvyko gimnazijos mokinių prezidento rinkimai. Vyko balsavimas. Iš viso balsavo 212, 5-12 klasės mokinių. 79 balsai atiteko - Sandrai Garškaitei, 48 balsavimo biuleteniai sugadinti ir 92 rinkėjų balsų surinko Ig klasės mokinė Paulina Simonavičiūtė.

Naująja gimnazijos mokinių prezidente tapo Ig klasės mokinė Paulina Simonavičiūtė. 

„Labai džiaugiuosi, kad tapau mokyklos mokinių prezidente. Buvo nelengva, bet pasiekiau savo užsibrėžtą tikslą. Sandra buvo labai stipri konkurentė ir vertė mane dar labiau pasitempti. Stengsiuosi įgyvendinti numatytus planus, būti draugiška, bei padėti kitiems. Tikiuosi sulaukti mokinių pagalbos organizuojant įvairius renginius ir akcijas.

Ačiū visiems už mane balsavusiems!".

 

RENGINIO NUOTRAUKŲ GALERIJA.

 

 

   Lapkričio 15 d. gimnazijos aktų salėje vyko Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos Mokinių prezidentės inauguracija. Renginys prasidėjo iškilmingu Mokyklos vėliavos pagerbimu bei gimnazijos himnu. Inauguracijos metu istorijos mokytojos E. Losevaitė ir L. Mikušauskienė apžvelgė Prezidento rinkimus mūsų mokykloje, prisiminė jau savo kadencijas baigusius Mokinių prezidentus bei priminė mokiniams apie tai, kuo svarbi yra demokratija ir kodėl mūsų gimnazijoje vykstantys Prezidento rinkimai, iš tiesų turėtų įgauti demokratijos prasmę. Palinkėjimus naujai išrinktai Prezidentei bei buvusiam Mokinių prezidentui T. Vilkui bei pastebėjimus apie šiųmetinius Prezidento rinkimus kalbėjo gimnazijos direktorė A. Raibužienė. Pauliną pasveikino ir jos klasės draugai ir klasės auklėtojos O. Jasaitienė bei D. Kvietkauskienė, taip pat kantrybės ir nepabūgti naujų išbandymų naujajai Prezidentei palinkėjo ir buvęs Mokinių Prezidentas T. Vilkas, kuris savo buvimą Prezidentu dar ir įamžino savo rankos antspaudu.

Paulina s.

   Naujoji mokinių Prezidentė P. Simonavičiūtė prisiekė Prezidento priesaiką, kuria pasižadėjo, laikytis gimnazijos nuostatų, puoselėti jos vertybes bei garsinti mokyklos vardą, atstovauti mokinių interesams gimnazijoje. Inauguracijos renginio pabaigoje skambėjo video įrašas iš tarptautinio muzikos konkurso Prancūzijoje, kur Paulina ( kartu su merginų trio) laimėjo I – ąją vietą.

   Taigi, šiandieną Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje, mokiniai turi naują prezidentę, kuri pagal Gimnazijos Mokinių tarybos statutą savo pareigas eis vienerius metus.

Rinkimų komisija


 

Data

Organizavimo priemonės

Atsakingi

2013 10  08

Mokyklos bendruomenei pateikti informaciją apie vyksiančius rinkimus.

Rinkimų organizatoriai

2013  10  08

Rinkimų komisijos sudarymas. Pasiskirstymas pareigomis.

Rinkimų organizatoriai

2013 10 09-11

Kandidatų į mokinių prezidentus registracija.

Rinkimų komisijos pirmininkas

2013 10 14 - 15

Kandidatų patikėtiniai surenka nustatytą skaičių parašų, kuria programą ir lankstinukus. Rūpinasi vaizdinės agitacijos pateikimu rinkėjams.

Kandidatas į prezidentus su savo patikėtiniais

2013 10 15 -18

Kandidatų į mokyklos prezidentus rinkimų agitacijos iškabinimas.

Kandidatų patikėtiniai

2013 10 21-22

Rinkėjų sąrašų sudarymas.

Rinkimų komisija

2013 10 24-25

Kandidatų susitikimai su rinkėjais.

Kandidatų patikėtiniai

2013 11 06

Biuletenių rengimas. Rinkimų tvarkaraščio paskelbimas.

Rinkimų komisija

2013 11 07

Mokyklos  moksleivių prezidento rinkimai. Balsų skaičiavimas ir rezultatų paskelbimas.

Kandidatai ir jų patikėtiniai

2013 11 15

Mokyklos  moksleivių prezidento inauguracija.

Prezidento rinkimų štabas.

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 29 svečiai (-ių) ir narių nėra