Suradome personažą

    Ankstyvą šeštadienio rytą būrelis Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos mokinių ir mokytojų išvyko į Vilniaus knygų mugę. Tai viena didžiausių mugių, vykstančių Baltijos šalyse. Čia - pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų ir bendravimo vieta.

    Vilniaus knygų mugėje mokiniai ir mokytojai turėjo galimybę apžiūrėti įvairių leidyklų, knygų prekybininkų, mokslo institutų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio stendus bei dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse, diskusijose, pakalbinti sutiktus įžymius žmones, taip pat įsigyti naujų knygų su autorių autografais.

    Grįždami namo visi dalinosi įspūdžiais, kokias knygas įsigijo. Naujausi pirkiniai keliavo per visų rankas, sužadindami diskusijas, kodėl mes renkamės skirtingas knygas, kodėl jas verta skaityti, kodėl pirma verta perskaityti knygą, o tik vėliau žiūrėti filmą. Pasak mokinių, vertėtų net gimnazijoje rengti knygų skaitymo popietes, kuriu metu galėtume diskutuoti, net rekomenduoti, ką reikėtų perskaityti.

    Jei šių metų mugės šūkis buvo „Autorius ieško personažo“, tai mes jį radome ir tikrai ne vieną. Tad su nekantrumu laukiame kitų metų ir smagios kelionės į Vilniaus knygų mugę.

Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos lietuvių k. mokytoja Eglė Keturakienė.

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 19 svečiai (-ių) ir narių nėra