IIIg klasės mokiniai dalyvavo projekte „Mano Europos Parlamentas“

lls2

    Š. m. kovo 17 d. Vilniuje, M. Riomerio teisės universitete, vyko Lietuvos teisės instituto organizuojamo projekto „Moksleivių žinių apie Europos Parlamentą skatinimas“ baigiamasis konkursas. Konkurse dalyvavo ir mūsų gimnazijos III g klasės mokiniai: Rugilė Aukštakalnytė, Eglė Dambrauskaitė, Arminas Misevičius, Jogilė Karažaitė, Gediminas Ardinskas, Asta Rakauskaitė ir Ugnė Žaleniakaitė. Mokinius į konkursą lydėjo istorijos mokytojos Edita Losevaitė ir Laima Mikušauskienė.

   Konkurse buvo trys turai ir kapitonų mūšis. Klausimai buvo parengti pagal išklausytų mokymų temas: „Europos Parlamento kompetencijos ir politinės grupės Europos Parlamente“, „Europos vertybės ir identitetas“ bei „Europos parlamento veikla užtikrinant žmogaus teises“. Konkurse dalyvavo 17 Lietuvos mokyklų komandos. Pagrindinį prizą – kelionę į Briuselį laimėjo Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos komanda. Tačiau mūsų gimnazijos mokiniai projekto konkurso metu irgi pademonstravo puikias žinias! Ačiū jiems!

Istorijos mokytoja Edita Losevaitė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 16 svečiai (-ių) ir narių nėra