Išvyka į Vilnių

    Lietuvių kalbos mokytoja Eglė Keturakienė balandžio 22 d. organizavo Ig ir IIg klasių mokiniams išvyką į Vilniaus Nacionalinio dramos teatro spektaklį „Kuprelis“ pagal lietuvių išeivio Igno Šeiniaus to paties pavadinimo romaną. Šį kūrinį mokiniai plačiai nagrinėja 10-oje, o pagal atnaujintas programas jau 9-oje klasėje.

     Į Vilnių atvykome 10 val., tad iki spektaklio turėjome keletą valandų aplankyti įvairius žymius sostinės objektus. Didelį įspūdį mokiniams paliko ekskursija į Katedros požemius. Tai gyva Vilniaus istorija. Požemiuose įvairiais laikmečiais buvo laidojami didikai, vyskupai. Karstuose ilsisi Barboros Radvilaitės, kitų Lietuvos istorijoje palikusių žymę žmonių palaikai.

     Apsilankėme ir bažnytinio paveldo muziejuje, pabuvojome veikusiame vienuolyne. Nors oras nebuvo palankus, bet užlipome pasigrožėti Vilniumi į Gedimino kalną, Trijų kryžių kalną, pasivaikščiojome po senamiestį. 16 val. žiūrėjome minėtą spektaklį. Mokiniams spektaklis patiko, jis dar aiškiau padėjo suvokti romano idėją ir jame keliamas problemas.

    Sugrįžome šiek tiek pavargę, bet kupini įspūdžių, turiningai praleidę šeštadienį.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja N. Mieliauskienė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 23 svečiai (-ių) ir narių nėra