Gimnazijos mokiniai Europos dienos renginiuose

lls2

    Europos egzaminas – nuo 2010 m. rengiamas nacionalinis žinių apie Europą konkursas, kuriame jėgas kviečiami išmėginti moksleiviai, studentai ir visi norintieji. Egzaminas vyksta gegužės mėnesį ir yra skirtas paminėti Europos dieną. Konkurso dalyviai turi galimybę išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, kalbas bei kitas temas. Kasmet Europos egzamine dalyvauja daugiau nei 20 tūkst. žmonių.

 

    Gegužės 9 d. gimnazijos 8 ir Ig klasių mokiniai sprendė bandomojo Europos egzamino užduotis, o II – IV g klasių mokiniai sprendė Europos egzamino užduotis. Egzamine dalyvavo 120 gimnazijos mokinių. Bandomajame Europos egzamine geriausiai sekėsi Ig klasės mokiniui Viktorui Railai, o II – IV g klasių mokinių tarpe – III g klasės mokiniui Jonui Railai.

    II g ir III g klasių mokiniai kartu su mokytojomis E. Keturakiene bei E. Losevaite dalyvavo Europos dienai skirtuose renginiuose Prienuose. Prienų miesto Laisvės aikštėje vyko Europos dienos šventė. Jos metu koncertavo S. Petreikis (multiinstrumentalistas), D. Petreikis (balsas, gitara), V. Mikeliūnas (smuikas). Europos dienos šventės metu veikė mobilus Europos informacijos centras. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre mokiniai klausėsi žurnalisto Edmundo Jakelaičio paskaitos tema „ES ir Lietuva: dabarties iššūkiai ir perspektyvos“.

Istorijos mokytoja Edita Losevaitė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 49 svečiai (-ių) ir narių nėra