Švaros savaitė

lls2

    4 a klasės mokiniai pakvietė priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtinius bei pradinių klasių mokinius dalyvauti akcijoje „Švaros savaitė“. Šios savaitės šūkiu „Visi švarūs ir tvarkingi, pasitempę, kultūringi!” mokinukai buvo kviečiami atkreipti dėmesį į švarą, tvarką.

    Kiekvieną savaitės dieną mokiniai rengėsi susitikimui su švaros mylėtoju Baltprausiu ir jo padėjėjais. Tvarkėsi klases, kalbėjosi apie kūno higieną. Mokyklos 2 korpuso 2 aukšto stende skaitė informaciją, kodėl turime būti švarūs. Kiekviena klasė savaitės eigoje sulaukė svečių. Atvykęs Baltprausys su pagalbininkais ragino visus būti švariais ir tvarkingais. Tikrino švarą. Pasidžiaugė tais, kurių knygelės, sąsiuvinukai bei rankelės švarios. Grupė „Vitaminai” eilėraščiu pamokė, ką reikia daryti, kad nesirgtume. Technologijų vyr. mokytoja Aldona Baranauskienė papasakojo apie vitaminų naudą kiekvienam iš mūsų.

 

lls2

    Deja, Baltprausiui kai kuriuos mokinius teko pabarti, nes sąsiuvinukai buvo nešvarūs, knygelės neaplenktos, o rankelės prašėsi dažniau plaunamos. Baltprausys pažadėjo, kad dar lankysis klasėse, nes tam, kad klasė gautų švarios klasės diplomą, visų švara turi būti nepriekaištinga.

Vilija Janulevičienė Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 28 svečiai (-ių) ir narių nėra