Susitikimas su pirmąja mokytoja

Susitikimas su pirmąja mokytoja
Mokyklos varpelis skambės,
Į pirmąją klasę pakvies.
Bus linksma ir labai įdomu,
Sėkmės Tau linkiu!

lls2

    Kaip greitai prabėgo mokslo metų dienos. Dar šiek tiek ir bėgsime rieškutėmis semti vasaros teikiamus malonumus.

    Priešmokyklinio ugdymo grupių „Ežiukai” auklėtoja Rasa Jasūdienė, „Meškiukai” auklėtoja Rasa Pačėsienė, auklėtiniai jau seniai laukė susitikimo su savo pirmąja mokytoja. Kelionei į pirmą klasę reikia gerai pasiruošti: išmokti taisyklingai laikyti rašiklį, pieštuką, žirkles, baltą lapą. Gebėti dirbti draugų būryje, gražiai elgtis…

 

 

lls2

    Štai ir atėjo ta diena. Priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai kartu su savo tėveliais buvo pakviesti į aktų salę. 4 a klasės mokiniai būsimus pirmokus pasveikino eilėmis, patikrino ar tikrai jie verti keliauti į pirmąją klasę, padovanojo po gėlytės žiedą, kuriame turės nupiešti vasaros įspūdžius. 4 b klasės mokiniai pagrojo dūdelėmis. Mažiesiems buvo įteiktos dovanėlės – popierinis torto gabalėlis, kurio viduje laukė staigmena: saldainis, lipdukas bei užduotėlė.

    Mokytojos tėveliams įteikė atmintines, kuriose paaiškinimas kas turi sudaryti pirmoko kraitelę bei keletą patarimų kaip galima padėti mažiesiems moksleiviams geriau mokytis mokykloje. Atsakė į tėvelių klausimus.

lls2

    Būsimos pradinių klasių mokytojos Vilma Sakalavičienė bei Vilija Janulevičienė pasidžiaugė blizgančiomis priešmokyklinio ugdymo grupių auklėtinių akelėmis. Jei jos blizga, vadinasi yra didžiulis noras būti pirmoku!

 

Vilija Janulevičienė
Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
Vilma Sakalavičienė
Pradinio ugdymo vyr.mokytoja

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 20 svečiai (-ių) ir narių nėra