VILKŲ GIMTADIENIS – PIRATŲ LOBIS

    Kasmet spalio 4-ąją minime Pasaulinę gyvūnijos ir švento Pranciškaus Asyžiečio, gyvūnų globėjo, dieną. Šią dieną minime jaunesniųjų skautų, kurie vadinami „Vilkais“, gimtadienį. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijos skautai organizavo Marijampolės skautams gimtadienį. Be veiveriečių sueigoje dalyvavo Skriaudžių ir Kalvarijos Jaunesnieji skautai. Pradžioje „Vilkai“ gamino laivus, juos papuošė piešiniais. Skautukai mokėsi dainuoti skautiškas dainas, pynė draugystės apyrankes, mokėsi naujų žaidimų.

   Po pietų išsiruošėme į žygį, ieškoti žinių lobio. Nukeliavome į Veiveriuose esantį skausmo kalnelį. Pasiklausėme Dalytės Raslavičienės pasakojimo apie partizanus ir aplankėme jos įrengtą bunkerį. Nukeliavome prie Veiverių tvenkinio ir ten paleidome savo pagamintus laivelius. Aplankėme ir įrengtą žaidimų aikštelę. Pabuvome ir Mokytojų seminarijos auklėtinių pasodintame parke.

   Grįžusius vyresnieji skautai - Iveta, Lukas, Augustė ir Erikas, pasitiko paruošę įspūdingą įėjimą į mokyklą. Vyresnieji rūpinosi laužu, mokė visus liaudies šokių ir dainų.

   Vakaro laužą organizavo ir vedė Iveta, Augustė Lukas B. Lukas R. ir Erikas Jie mokė liaudie šokių ir dainų.

   Sekmadienį skautukai dalyvavo šv. mišiose ir po uždarymo rikiuotės išsiskirstėme namo.

 Marijampolės krašto seniūnė gilveristės Janina Joneliūnienė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 19 svečiai (-ių) ir narių nėra