Nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas”

   Lietuvos istorijos mokytojų asociacija (LIMA) pirmą kartą organizavo Nacionalinį konkursą „Lietuvos istorijos žinovas“, kuris vyko visoje Lietuvos Respublikoje 2015 m. kovo 10 d. 10.00 val. Konkursu buvo siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.

   Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje 5-12 klasių mokiniai, taip pat, galėjo išmėginti savo Lietuvos istorijos žinias. Konkurso dalyviams bvuo pateikiama užduotis, apimanti visus Lietuvos istorijos laikotarpius. Užduotį sudarė atviri, trumpo atsakymo reikalaujantys, visiems dalyviams vienodi klausimai. Užduoties atlikimui buvo skiriamos 45 minutės. Ypač buvo svarbu, kad kiekvienas konkurso dalyvis galėjo ne tik pasitikrinti Lietuvos istorijos žinias, bet ir praplėsti savo akiratį bei suvokti savo istorijos žinojimo prasmę.

   Dėkojame visiems mokiniams, kurie sudalyvavo konkurse ir išmėgino savo žinias ir gebėjimus sprendžiant Lietuvos istorijos užduotis.

Istorijos mokytoja Edita Losevaitė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 36 svečiai (-ių) ir narių nėra