VTŽG Mokinių prezidento rinkimai 2015 m.

lls2Lapkričio 3-10 d. mūsų gimnazijoje vyko Mokinių prezidento rinkimai. Kandidatuoti į Mokinių prezidento postą ketino 4 mokiniai: Ig klasės mokinė Greta Maskvytytė ir Agnius Kazlauskas bei II g klasės mokiniai Gabrielė Kveragaitė bei Gediminas Ardinskas. Kandidatai buvo subūrę savo rinkimų štabus, su kurių pagalba paruošė rinkiminius plakatus. Rinkiminiai kandidatų plakatai buvo iškabinti gimnazijos vestibiulyje. Plakatuose buvo galima susipažinti su kandidatų programa, iššūkiais ir tikslais.

    Lapkričio 6 dieną aktų salėje 1, 2, 3 ir 4 pamokų metu vyko kandidatų į Mokinių Prezidentus susitikimai su rinkėjais. Pirmos pamokos metu kandidatai susitiko su 5-6 klasės mokiniais, antros pamokos metu – su 7-8 klasės mokiniais, o per trečią ir ketvirtą pamoką su I-II-III ir IV g klasių mokiniais.

    Susitikimų metu kandidatai kartu su savo rinkimų štabais pristatė savo programas. Sudalyvavo diskusijoje bei atsakinėjo į jiems pateiktus klausimus: 1. Kaip manai, kokį pranašumą turi prieš kitus kandidatus? 2. Jei nutiktų stebuklas ir gautumei 1000 eurų finansavimą, kur jį išleistumei? 3. Kokius konkrečiai renginius organizuotumei? 4. Ką darytumei su mokiniais, kurie praleidžia labai daug pamokų ir nedėvi uniformų?

Lapkričio 10 dieną mokykloje įvyko Mokinių Prezidento rinkimai. Rinkimuose dalyvavo: 181 mokinys. Suskaičiavus balsavimo biuletenius, paaiškėjo, kad: galiojančių balsavimo biuletenių – 163, sugadintų – 18. Už Ig klasės mokinę Gretą Maskvytytę balsavo 31 mokinys. Už Ig klasės mokinį Agnių Kazlauską balsavo 25 mokiniai. Už II g klasės mokinę Gabrielę Kveragaitę - 32 mokiniai. Bei už II g klasės mokinį Gediminą Ardinską - 75 mokiniai. Taigi, VTŽG Mokinių prezidento rinkimus laimėjo II g klasės mokinys Gediminas Ardinskas.

 

lls2

    Skambant Mokyklos himnui bei pagerbiant vėliavą, lapkričio 13 d. gimnazijos aktų salėje prasidėjo Mokinių Prezidento inauguracija. Inauguracijos metu naująjį prezidentą pasveikino gimnazijos direktorė Audronė Raibužienė. Buvusi Mokinių prezidentė Paulina Simonavičiūtė supažindino buvusius savo rinkėjus su nuveiktais darbais bei palinkėjo geros darbų kloties Gediminui. Tęsiant tradiciją, Paulina įamžino savo rankos įspaudą kaip buvusios atsakingos, pareigingos Prezidentės. Buvusių gimnazijos Mokinių prezidentų rankų įspaudai saugomi mokyklos muziejuje. 

    Naujai išrinktas Mokinių Prezidentas Gediminas Ardinskas iškilmingai prisiekė Prezidento priesaiką: „... atstovauti mokinių interesus gimnazijoje, inicijuoti ir organizuoti mokyklos kultūrinius renginius, susitikimus su kitų mokyklų mokiniais, talkas gimnazijos ir visuomenės labui...“.

    Po priesaikos žodžių Gediminą pasveikino rinkimų štabas, padėjęs Gediminui pasiruošti Prezidento rinkimams. Renginio vedančiosios priminė, kokios yra Prezidento veiklos. Viena iš jų - ne tik atstovauti mokinių interesams, bet ir padėti mokiniams analizuoti jiems svarbias problemas, jas spręsti bei dalyvauti, jas sprendžiant.

    Mokinių Prezidentui Gediminui, linkime gerų, sėkmingų, aktyvių, atsakingų prezidentavimo metų bei sėkmės, suburiant darbščią, pilną idėjų ir įgyvendinamų sumanymų, komandą.

Istorijos mokytoja Edita Losevaitė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 42 svečiai (-ių) ir narių nėra