Vakaronė Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijoje

lls2

     Gruodžio 4 d. popietę gimnazijoje dūzgė gausus būrys mokinių, mokytojų ir mokinių tėvelių. Renginys prasidėjo diskusija „Kokią mokyklą kuriame?“, kurios metu dalyviai diskutavo, kokia turi būti svajonių mokykla, dirbdami grupėse rašė, kokios vertybės formuoja jaunąjį gimnazistą.

 

 

 

 

 

lls2

 

 

    Po įdomios diskusijos visi sugužėjo į sporto salę. Čia vyko įnirtinga kova, kurios gi klasės mokinių krepšinio komanda yra stipriausia. Po nelengvų kovų šio vakaro čempionais tapo IV g mokiniai. Tuo tarpu mergaitės varžėsi dėl geriausios stalo tenisininkės vardo - čia laimėjo draugystė.

 

 

 

 

 

lls2

    Nuo 18 val. atskirose klasėse vyko įvairiausios veiklos: šventinius sumuštinius ruošti ir gražiai papuošti šventinį stalą mokė mokinės mama M. Kveragienė. Lietuvių kalbos kabinete Ig klasės mokinės G. Labutytė ir G. Grybaitė vedė „Mįslių turnyrą“. Mokiniai ne tik varžėsi, kurie geriau įmins mįsles, bet jas kūrė patys, piešė iliustracijas. Nugalėtojų komanda buvo apvainikuota Mįslių karaliaus medaliais. Dailės kabinete mokytojas S. Starkus kartu su mokiniais kūrė plakatą apie gimnazijos vertybes, svajonių mokyklą. Biologijos kabinete floristė - dizainerė R. Bagdzevičiūtė rodė, kaip gimsta puokštės, kaip pasigaminti adventinius vainikus. Veikė puokščių paroda – pardavimas.

lls2

Tuo tarpu aktų salėje susirinkę I- IV g klasių mokiniai klausėsi Gimnazijos tarybos nario T Jundulo paskaitos „Kur link juda žmonija?“, kurioje mokiniai išgirdo, kas yra žmogus, kaip keičiasi pasaulis. Pranešėjas pabrėžė, jog svarbiausia, kad kiekvienas iš mūsų pasirenkame savo kelią, kuriuo judame, kiekvieno iš mūsų pačių pokytis gali keisti ir kitus.

   Apie 19 val. visi susirinko į gimnazijos fojė, kur šnekučiavosi, dalinosi įspūdžiais prie arbatos puodelio. Po to, susėdę į bendrą ratą, klausėsi mokinių sukurtų pasakų, kartu su Veiverių parapijos kunigu K. Vosyliumi giedojo advetines giesmes.

lls2

   Jaukus ir šiltas vakaras netruko prabėgti. Smagu nors kelias akimirkas pabūti kartu, pasidalinti mintimis, pabendrauti. Tikimės, jog tokių vakarų bus dar ne vienas.

Eglė Keturakienė

 

 

 

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 76 svečiai (-ių) ir narių nėra