Sugrįžimas į mokyklą

lls2

    Gegužės 2 d. mūsų gimnazijoje viešėjo buvęs mūsų mokinys ir gimnazijos mokinių prezidentas Irmantas Škėrys. Irmantas Škėrys nuo 2007 metų dirba Europos parlamente vertimo raštu lietuvių skyriuje Liuksemburge. Svečias bendraudamas su gimnazistais akcentavo išsilavinimo svarbą žmogaus gyvenime, pasidalino savo patirtimi.

 

    2015 metais Irmantas Škėrys 3 mėnesius praleido Kolumbijos sostinėje Bogotoje dirbdamas su profesoriumi Antanu Mockumi. Profesoriaus Antano Mockaus idėja yra bendras projektas su Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija. Mokiniai turėtų savo užrašytas svajones perskaityti angliškai, nufilmuoti ir nusiųsti į Bogotą. Taikydami minčių lietaus metodą mokiniai užrašė, kuo jie gyvenime džiaugiasi ir didžiuojasi, apie ką svajoja ir nuo ko reikėtų pradėti, kad svajonės išsipildytų.

 

    Mokiniai aktyviai pritarė profesoriaus Antano Mockaus idėjai ir pasisiūlė į iniciatyvinę grupę. Tikimės, kad mūsų gimnazistų svajonės nuskris į Bogotą, o mes nekantriai lauksime atsako iš Kolumbijos apie ką gi ten svajoja jauni žmonės.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Loreta Jurkšaitė

lls2

lls2

lls2

lls2

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 22 svečiai (-ių) ir narių nėra