Mokyklų bibliotekų akcija „Draugauk su knyga 2016“

lls2

    Balandžio 25-29 d. mūsų gimnazijoje vyko mokyklų bibliotekų akcija „Draugauk su knyga 2016“. Akcijos metu, balandžio 27 d. gimnazijos aktų salėje buvo organizuojami V. Šekspyro kūrybos skaitinių popietė, į kurią buvo pakviesta mokyklos bendruomenė. Švenčiant 400-ąsias Šekspyro mirties metines, 2016-ieji yra paskelbti Šekspyro metais. Renginio metu 7-12 klasių mokiniai skaitė pasirinktus Šekspyro sonetus ne tik lietuvių kalba, bet ir anglų kalba. Skaitant sonetus, skambėjo mokinių atliekami muzikiniai kūriniai. Taip pat, buvo galima išgirsti ir ištrauką iš V. Šekspyro dramos „Romeo ir Džuljeta“.

 

 

lls2

    Skaitovus paruošė anglų kalbos mokytoja K. Sabaliauskaitė. Balandžio 29 d. mokyklos bibliotekoje buvo organizuota popietė diskusija apie knygas „Aš ir mano knyga“. Popietėje dalyvavo 3 ir 4a klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis V. Janulevičiene ir O. Raškevičiene. Mokyklos bibliotekininkės J. Celiešienė ir E. Losevaitė vaikams priminė apie knygų svarbą žmogaus gyvenime, kodėl reikia ir verta skaityti knygas. Mokiniai pasakojo apie savo mėgstamiausias knygas, kai kurie atsinešė jas parodyti ir kitiems.

 

 

 

 

lls2

    Akcijos „Draugauk su knyga“ metu buvo renkami aktyviausi 2015-2016 m.m. gimnazijos bibliotekos knygų skaitovai. Pasirodo, kad aktyviausi knygų skaitovai yra patys mažiausi – tai pradinukai. Vaikams buvo įteikti padėkos raštai už aktyvų knygų skaitymą. Pačios aktyviausios knygų skaitytojos 2 kl. mokinės: V. Kubiliūtė ir M. Merkevičiūtė bei 6 kl. mokinė M. Vasiliauskaitė.

Mokytoja Edita Losevaitė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 46 svečiai (-ių) ir narių nėra