Sporto šventė

    Gegužės pabaigoje, kaip ir kiekvienais metais, pradinių klasių mokiniai dalyvauja sporto šventėje. Dienos skirtos sportui saulėtas ir šiltas rytas pranašavo, kad šventė bus puiki. Jau prieš renginį mokyklos koridoriais sklandė linksma ir džiugi nuotaika. Mokyklos sveikatos specialistė mokyklos dienyne mokiniams pateikė rekomendacijas, kaip elgtis, kai lauke aukšta oro temperatūra.

lls2

lls2

    Renginys prasidėjo Antano Kučingio meno mokyklos auklėtinių koncertu, vėliau visi suskubo į mokyklos sporto aikštelę. Pasveikinimo žodį tarė pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Vilija Janulevičienė, kūno kultūros mokytojos metodininkės Jurgita Dranginienė ir Daiva Macijauskienė pristatė sporto dienos programą.

 

    Kiekviena klasė prisistatė su savo šūkiu ir visi pasinėrė į šventės eigos sūkurį. Po to vyko pramankšta, vėliau klasės galėjo išbandyti savo jėgas estafetėse ir pabaigoje neformalaus ugdymo užsiėmimo „Kvadratukas“ nariai, parengti mokytojos metodininkės Odetos Raškevičienės, rungėsi su drąsiausiais.

 

lls2

lls2

    Šventės organizatoriai pasistengė, kad užduotys būtų kuo įdomesnės, prieinamos visiems mokiniams. Jiems reikėjo parodyti ir kojų miklumą ir kūno laikyseną ir bendrą orientaciją, ištvermę ir jėgą. Emocijos veržėsi per kraštus ir niekas nežadėjo pralaimėti.

    Šventė prabėgo greitai. Kūno kultūros mokytojos padėkojo už aktyvumą, drausmingumą. Paprašė, kad nepamirštų sportuoti ir būtų aktyvūs ir vasaros atostogų metu.

    Visos klasės buvo apdovanotos padėkos raštais.

Vilija Janulevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 64 svečiai (-ių) ir narių nėra