LIETUVOS VAIKŲ IR JAUNIMO CENTRO RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „GALIU?!“

    Lietuvos vaikų ir jaunimo centras įgyvendina respublikinį projektą „GALIU?!“, kuriame dalyvauja penkios Lietuvos mokyklos. Projekte dalyvauja ir mūsų gimnazijos I – III g klasių mokiniai. Balandžio 3-5 dienomis projekte „GALIU?!“ dalyvaujančios mokyklų komandos vyks į Vilnių, į pažintinę sesiją, kurios metu bus organizuojama ekskursija į LR Seimą, vyks susitikimai su seimo nariais. Šiuo metu mokyklų mokiniai atlieka tiriamąją veiklą apie pasirinktus politikus (mūsų gimnazijos mokiniai apie Gintarą Steponavičių, Andrių Palionį ir Vytautą Kamblevičių), analizuoja, kaip formuojamas politinis įvaizdis, kokie pažadai yra realizuojami, kokie ne. Pažintinėje sesijoje Vilniuje mokiniams politikos apžvalgininkai papasakos apie politikų gyvenimą, diskutuos apie tai, kas yra geras politikas. Kiekvienos mokyklos mokiniai, dalyvavę pažintinėje sesijoje, savo mokykloje supažindins kitus mokinius su naujai įgyta patirtimi bei kvies prisijungti internetinėje erdvėje diskusijai apie pateiktą informaciją. Gegužės mėn. mokyklų komandos aptars projekto metu pasiektus rezultatus, dalinsis patirtimi, kas buvo įdomiausia ir kaip būtų galima išplėsti projekto veiklas.

Istorijos mokytoja Edita Losevaitė

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 46 svečiai (-ių) ir narių nėra