Šeimos šventė 2017 m.

lls2

 

    Šeimos dienos išvakarėse lankiausi Veiverių T.Žilinsko gimnazijoje. Labai aktyvi bendruomenė Šeimos dienai skirtame renginyje kiekvienu pasirodymo numeriu įsuko į visas 2017-uosius metus pažyminčias aktualijų temas. Dainoje ir šokyje ryškiu akcentu puikavosi tautinis kostiumas, pabrėžtinai svarbi Motinos tema kiekvienu žodžiu atliepė į klausytoją I.Simonaitytės kūrybą skaitančios moksleivės lūpose, žaisminga ir įtaigi saviraiška pradinių klasių mokinių vaidyboje linksmino auditoriją, moderniai ir subtiliai per sceninį vaizdelį pristatyta patyčių tema skatino susimąstyti.

   Šaltinis: Andriaus Palionio facebook paskyra.

 

lls2

       Dainos, šokiai, eilės mamoms, močiutėms, tėčiams, sesėms ir broliams, atėjusiems pasidžiaugti artimųjų kūrybos išmone, neprailgo, nes po įspūdingos programos niekas nenorėjo skirstytis. Džiaugiuosi, kad Veiverių gimnazijos bendruomenė 122 mokinukų rankomis įsirašė ir į mano tradicinį, Motinos dienai skirtą dailyraščio Padėkos mamai projektą.

lls2

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Tradicijos sujungia, suvienija, drąsina ir skatina daryti gražius darbus. Sėkmės Jums, gerbiami Veiverių gimnazijos mokiniai ir mokytojai! 

lls2

 

 

 

Ačiū direktorei gerb. Audronei Raibužienei už bendrus darbus dėl mūsų krašto ir mūsų vaikų ateities. Klestėkite!

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 16 svečiai (-ių) ir narių nėra