Šalies mokinių folklorinių šokių finalinės varžytuvės „Patrepsynė — 2017“

lls2

    Šalies mokinių folklorinių šokių finalinės varžytuvės „Patrepsynė — 2017“ Šalies finalinėse mokinių folklorinių šokių varžytuvėse „Patrepsynė — 2017“ , kurios vyko Kurtuvėnų dvare, mūsų mokyklos mokiniai Aušrinė Kubiliūtė ir Lukas Samalionis laimėjo I vietą už šauniausiai pašoktą šokį „Tamsi naktis“. Taip pat ši pora buvo pakviesta į I dalies visų pradedančiųjų pogrupių laimėtojų varžytuves ir buvo pripažinti kaip geriausi šokėjai, todėl žiuri buvau pakviesta, kaip šių mokinių - laimėtojų vadovė, būti šokių eksperte ir išrinkti iš II dalies pažengusiųjų šauniausiai šokančią porą.

 

lls2

   Miglė Merkevičiūtė ir Ignas Šalčius taip pat laimėjo I vietą už šauniausiai sušoktą šokį „Kristijaniuška“. Šios abi poros buvo apdovanotos ir specialiais steigėjų prizais .

    Pažengusiųjų pogrupyje Kamilė Žliobaitė ir Lukas Surginas, Karolina Bernatonytė ir Nojus Lapienis vertinimo komisijos buvo išrinkti į pusfinalį. Papildomą steigėjų nominaciją - šauniausia šokėjų pora - laimėjo Karolina Bernatonytė ir Nojus Lapienis.

    Džiugu, kad mūsų jaunieji šokėjai gimnazijos vardą garsina ne tik rajoniniuose, bet ir respublikiniuose renginiuose.

Vadovė J.Beikauskienė

lls2

lls2

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 15 svečiai (-ių) ir narių nėra