Lyderių laikas 2

   Rugsėjo 13 d. vyko trečiasis projekto „Lyderių laikas 2“ kūrybinės komandos ir konsultantų susitikimas.

   Prienų rajono savivaldybė yra viena iš 15 savivaldybių, atrinktų dalyvauti projekte „Lyderių laikas 2“. Šio projekto metu buvo teikiama intensyvi konsultacinė pagalba savivaldybėms ir mokykloms kuriant unikalų lyderystės plėtros savivaldybėje modelį, fiksuojamas kiekvienos savivaldybės kaitos procesas, jame dalyvaujančių žmonių patirtis, siūlomos bendradarbiavimo su kitomis Lietuvos savivaldybėmis ir mokyklomis galimybės.

 

   Projektą koordinuoja Švietimo skyrius, įgyvendina – dešimties žmonių kūrybinė komanda. Projekte dalyvauja „Ąžuolo“ progimnazija, „Žiburio“ gimnazija, „Revuonos“ vidurinė mokykla, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija, Išlaužo ir Skriaudžių pagrindinės mokyklos, tačiau tikimasi, kad projekto naudą pajus ir visos savivaldybės mokyklos.

   Pirmųjų susitikimų su konsultantais metu projekto kūrybinė komanda aptarė projekto tikslus ir veiklas, lūkesčius, vertybes, suformulavo problemą, kurią projekto metu ketinama spręsti: mokytojų kūrybiškumo ir lyderystės ugdymas plėtojant atsakingą švietimo bendruomenės partnerystę.

   Trečiajame susitikime buvo tariamasi dėl šios problemos sprendimo būdų, rengiamas lyderystės modelio kūrimo planas.

Šaltinis: Prienų r. savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus informacija.

Svetainėje naršo:

Dabar svetainėje 25 svečiai (-ių) ir narių nėra