Kovo 6 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko kasmetinis STEAM konkursas „Makaronų tiltai 2025“, kuriame dalyvavo per 20 rajono mokyklų mokinių komandų. Šį konkursą jau ketvirtus metus rengia Vilniaus Tech.
Mūsų mokyklai atstovavo IIg klasės mokinių komanda „AkroPasta“: Justė Krušinskaitė, Marius Sakalauskas, Vytis Černauskas ir Tomas Kurtinaitis. Jaunieji inžinieriai išbandė savo jėgas konstruodami tiltus iš makaronų ir klijų. Mūsų komandos nariai kruopščiai planavo konstrukciją, skaičiavo apkrovas ir siekė sukurti kuo tvirtesnį tiltą. Nors prizinių vietų šį kartą nepavyko iškovoti, mokiniai įgijo vertingos patirties, ugdė kūrybiškumą, komandinį darbą ir problemų sprendimo įgūdžius.
Džiaugiamės jų pastangomis ir sveikiname visus dalyvius už ryžtą bei atkaklumą! Tikime, kad kitais metais pavyks pasiekti dar geresnių rezultatų!
Fizikos mokytoja E. Dukynienė
Nuotraukos kvitrina.com.

